Nasze usługi

Nasze usługi:

page4-img1
Czyszczenie, impregnacja i renowacja skóry

Wykonujemy kompleksowo profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji skóry. Posiadamy doświadczenie oraz doskonałą znajomość technik i środków wykorzystywanych przy czyszczeniu skór głównie pochodzenia naturalnego.

page4-img2
Detaling wnętrza

Detailing wnętrza to wieloetapowy proces czyszczenia, który pozwala uzyskać efekt idealnego wnętrza pojazdu niezależnie od jego wieku i zużycia. Dlatego też polecamy wybór tej oferty wszystkim Klientom którzy zauważyli zabrudzenia i zużycie materiałów w swoim samochodzie i chcą przywrócić wnętrzu niemal salonowy wygląd.

page4-img3
Folie ochronne ppf

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem folii ochronnych marki Lumar
Utrzymaj nowy wygląd Twojego samochodu stosując folie do ochrony lakieru
Pierwsza rysa boli najbardziej, więc aby uniknąć bólu i zachować nowy wygląd samochodu przez długi czas użyj folii ochronnej.

page4-img4
Korekta lakieru

Renowacja lakieru, korekta lakieru jest procesem czasochłonnym, wymagającym dużej wiedzy i doświadczenia, które posiadają specjaliści w naszym studio auto detailingowym. Z biegiem czasu samochód narażony na działanie czynników zewnętrznych zaczyna nabywać coraz to nowych rys...

page4-img5Powłoki ceramiczne

W naszym studio proponujemy powłoki ceramiczne marki CS II.Jesteśmy certyfikowanym aplikatorem tej marki. Przy każdej wycenie indywidualnej otrzymacie odpowiedni zakres informacji na temat powłoki która dobierzemy razem z wami.

page4-img6
Przyciemnianie szyb

Przyciemniane szyb samochodu polepsza stopień bezpieczeństwa w samochodzie, gdyż w razie wypadku szyba nie rozpryskuje się w różne strony, lecz jest przytrzymywana folią, która chroni pasażerów przed zranieniami.

page4-img6
Renowacja reflektorów

Zmatowione, zabrudzone, często lekko uszkodzone reflektory utrudniają jazdę samochodem i obniżają jego wartość. Gorsza widoczność na drodze może zagrażać zarówno Tobie jak i Twoim najbliższym, dlatego warto zastanowić się nad przeprowadzeniem profesjonalnej renowacji.

page4-img6
Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta polega na oklejeniu karoserii specjalną folią. Folie samochodowe występują w różnych wariantach: matowe, perłowe, metaliczne, połysk i folie typu Carbon Fibre.