Korekta lakieru
Korekta lakieru

Renowacja lakieru, korekta lakieru jest procesem czasochłonnym, wymagającym dużej wiedzy i doświadczenia, które posiadają specjaliści w naszym studio auto detailingowym. Z biegiem czasu samochód narażony na działanie czynników zewnętrznych zaczyna nabywać coraz to nowych rys, wżerów i zmatowień, a jego nieskazitelna gładkość zaczyna odchodzić w zapomnienie.
W tej sytuacji z pomocą nadchodzi usługa korekty lakieru, która nie naruszając bezpiecznej granicy struktury powłoki lakierniczej samochodu, przywraca mu wygląd auta wyjeżdżającego prosto z linii produkcyjnej.
Aby dać Państwu jak największą satysfakcję, dbamy o najwyższy standard wykonywanej usługi. Zgodnie z ideą detailingu podczas pracy kierujemy się myślą– „bezpieczeństwo i precyzja jest najważniejsza.”
Inspekcja powłoki lakierniczej to jeden z głównych etapów naszej pracy. Przy użyciu wysoce zaawansowanego sprzętu – miernika oraz lamp inspekcyjnych jesteśmy w stanie dostrzec nawet najmniejszy defekt lakieru, zachowując przy tym 100% bezpieczeństwa.
W sytuacji, w której mamy do czynienia z głębokimi rysami, czyli takimi które są zdecydowanie wyczuwalne przez nasze dłonie, usługa korekty lakieru nie jest w stanie usunąć ich w stopniu całkowitym. Wymagałoby to spolerowania zbyt grubej warstwy powłoki lakierniczej, co pozostawiłoby karoserię bez jakiejkolwiek ochrony. Usługa korekty lakieru jedynie zaokrągli ich krawędzie, a także sprawi iż defekty będą zdecydowanie mniej widoczne. Natomiast w celu całkowitego pozbycia się głębokich rys konieczne jest lakierowanie elementu.
Usługa korekty powłoki lakierniczej to proces złożony i długotrwały. Jednakże prawidłowo wykonana odnowa lakieru samochodowego pozwala w pełni wydobyć głębię jego koloru. Niezwykła precyzja i solidność wykonywanej przez nas pracy, pozwoli Państwu cieszyć się doskonale prezentującym się samochodem
przez kolejnych kilka lat.