O nas 

O nas


Jeśli chcesz żeby Twoje auto wyglądało idealnie to nasza firma z całą pewnością spełni szereg Twoich nadziei.
AutoHD profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Trudnimy się dziedziną zwaną inaczej jako Auto Detailing. Jest to zoptymalizowany proces kompleksowej renowacji, czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania pojazdu samochodowego w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych, a także przedłużenia jego żywotności.

Zabiegi przeprowadzamy zarówno na autach nowych-prosto z salonu, jak i na autach używanych. Jako jedyni w woj. lubelskim posiadamy akredytację CS-II - globalnego lidera w zabezpieczaniu wszelkich powierzchni takich jak jachty, łodzie, samoloty. Udzielamy gwarancji na powłoki ceramiczne od 2 do 5 lat.
Zabezpieczone u nas auto posiada certyfikat i podlega naszej stałej opiece. Jest wówczas obsługiwane i bezpiecznie myte według norm gwarancyjnych CS-II

Dzięki kompleksowej usłudze "door to door" mogą Państwo cieszyć się wolnym czasem, podczas gdy my wykonamy wszystkie usługi detailingu.

Jest to usługa skierowana dla osób, które nie mają czasu oraz możliwości, aby osobiście przyjechać do AutoHD. Oferujemy zabranie samochodu z Państwa domu/firmy, wykonanie wszystkich ustalonych wcześniej usług, a następnie przywiezienie samochodu pod wskazany adres.
Przygotowujemy również auta do sprzedaży, zdania do salonu itp. W naszej firmie dopełniamy wszelkich starań aby usługi były wykonane na najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym odpowiednio przeszkolona i sprawdzona załoga, wysokiej jakości sprzęt na którym pracujemy, oraz współpraca z renomowanymi firmami produkującymi specjalne kosmetyki samochodowe do Auto Detailingu

Miejscem naszego działania jest Chełm, a dokładniej Powiat Chełmski-tam też zapraszamy naszych klientów.

To co robimy to nasza pasja, w związku z tym zadowolenie Klientów jest naszym wyznacznikiem jakości.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy!

Załoga AutoHDMarek Stasiński


Grzegorz Gałek